World for Us


Join the forum, it's quick and easy

World for Us
World for Us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Tiitlid!
by Hannah Flower Esm Jan 23, 2012 5:25 pm

» VÕITLUSED
by Hannah Flower Teis Jan 10, 2012 12:16 pm

» Tutvustus
by Hannah Flower Esm Jan 09, 2012 2:29 pm

» Play-By
by Hannah Flower Püh Jan 08, 2012 6:51 pm

» Reeglid
by Hannah Flower Püh Jan 08, 2012 6:35 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(9) oli siin foorumil Püh Märts 18, 2018 10:37 am
Tähtsad kasutajad
ADMINID

Tutvustus Thhannabeth5
Hannah Flower

Tutvustus Pildikee
Rachael Hunter


MODED

Tutvustus Scaled.php?server=839&filename=kendalljenner209x300
Sydney Jenner

Tutvustus

Go down

Tutvustus Empty Tutvustus

Postitamine by Hannah Flower Esm Jan 09, 2012 2:20 pm

Foorum ise on üpris tavaline. Ma usun, et taolisi on ka ennem loodud. Maailm ise on võib-olla natuke vanaaegne vms. Üldiselt domineerivad siis kaks rassi. Libahundid ja Vampiirid, sellest millised nad on võite alt lugeda.
Vampiirid ja Libahundid ei saa üksteisega üldse läbi. Loomulikult on erandeid kuid üldiselt on kaks rassi omavahel tülis. Siiski on mingi valitsus loodud ning mõned vampiirid ja libahundid on niiöelda korra kaitsjad, et asi üle käte ei läheks ja üks kolmest eksisteerivast rassist välja ei sureks.
Korraldatakse kahevõitluseid või siis selliseid turniire, kus üldiselt verinoor vampiir lastakse libahundiga vastamisi. Võitja on võitnud siis, kui ta oma vastase tapab. Võitlustes tohivad osaleda ka inimesed, kuid üldiselt nad seda ei tee, kuna neil ei ole ei libahuntide ega vampiiride vastu eeliseid.
Iga aasta lõpus valitakse välja aasta rass. Otsus tehakse võitude puhul mida loetakse üles ning märgitakse mitu sellist võitlust üks või teine rass võitnud on. Aasta rassi karika ning tiitli pälvib rass kel on olnud kõige rohkem võitusid. Kaotused märgitakse üles, kuid neid ei arvestata üldjuhul aastarassi välja valimisel, kui just mõlemal rassil samapalju võite ei ole. Siis on kaotused tagavara tee, ja kellel neid vähem on, ongi võitja.

P.S Võitlused võivad toimuda ka turniiri väliselt vms. Siis ei pea kaotaja tingimata surema, kuid need võitlused tuleb üles märkida selleks mõeldud teemas, et ma teaks need võidud/kaotused lisada!


Viimati muutis seda Admin (Teis Jan 10, 2012 12:18 pm). Kokku muudetud 2 korda
Hannah Flower
Hannah Flower
Admin
Admin

Female Postituste arv : 137
Points : 163
Reputation : 0
Join date : 08/01/2012

Character sheet
Hüüdnimed: Hanna, Ann.
Vanus: 19/197
Suhteseis: Vallaline.

https://vampire.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus Empty Re: Tutvustus

Postitamine by Hannah Flower Esm Jan 09, 2012 2:26 pm

Vampiirid

Vampiirid on kõik olnud inimesed. Vampiiriks ei ole võimalik sündida, kuna vampiiri naiste keha ei ole võimeline muutuma, siis ei saa nad ka lapsi. Mehed saavad seevastu libahuntide või inimestega lapsi.
Vampiiriks muundumine on paari päevane valulik protsess, mille käigus on muundujal tunne, et süda tahab rinnust välja karata ning, et keegi on ta verele tule otsa pannud ja see põleb ta soontes. Katsudes on aga muunduva olendi nahk pehme, kuid jääkülm. Muunduvale olendile on lihtne viga teha, kuid üldiselt reageerib muunduja puudutusele, ja kui ta juba ennem karjunud ei ole, siis peale kellegi puudutust teeb ta seda kohe kindlasti. Lisaks on loomulik veel käte ja jalgadega pekslemine ning vähkremine.
Vampiirid on igavikuks tardunud sellesse vanusesse mis vanuses teda muundati. Ka väiksed lapsed, kui keegi seda alla kümne aastasega teeb, kuid üldiselt ei ole nende igavik eriti pikk. Nende kehad on veel välja arenemata, ning mõtlemine ei ole selge ja tänu vampiiriks muundumisele ei saa see ka kunagi selgeks ning nad on põhimõtteliselt hullud, mispärast seda üldiselt noortega teha ei lubata.
Vampiirid on alati täiuslikud, isegi kui nad on tüsedad vms on nad alati imeilusad. Vampiiride nahk on lumivalge ning päike peegeldub sellelt tagasi nagu hõbedalt. Vampiiride silmad on esimesed paar aastat veri punased, mida nad siis ka ei teeks. Kui muundumisest on juba mõned aastad möödunud ja verinoore staadium mille ajal on nad meeletult tugevad ja metsikud, olles suhteliselt pidevalt janused, on läbitud omandavad nende silmad jälle selle tooni mis need olid enne muundumist ja mõistus saabub ka koju tagasi. Enne söömist muudavad silmad siiski värvi, tavaliselt siis kui vampiir on valinud välja ohvri ning soovib tolle verd, või on lihtsalt janune. Peale söömist on järelmõju aimata vaid silmadest mis punakalt kumavad.
Vampiiridel on ka normaalsest veidi pikemad silmahambad mis on otsast teravad ning mõeldud selleks, et ohvri nahast läbi tungida.
Vampiire ei saa näha peeglist, ning neid saab pildistada vaid spetsiaalse fotokaga, mis on mõeldud vampiiride pildistamiseks. Tavalise seebikarbi pildile neid ei saa, ning nad jäävad kaks nähtamatult või jätavad endast maha musta või valge laigu. Sõltub kas nad on just söönud või on näljased.
Küüslaugu lõhn on neile ebameeldiv, ning üldiselt hoiavad nad sellest eemale, kuigi küüslauk ise ei tee neile midagi.
Vampiiridel on ka arenenumad meeled. Samuti suudavad nad liikuda tavapärasest kiiremini ja on inimestest ja ka libahuntidest tugevamad.
Vampiirid toituvad vaid verest. Üldiselt eelistavad nad inimverd, kuid mõni on ennast sellest niiöelda narkootikumist võõrutanud, et maa algse rassiga rahumeelselt koos elada ning loomade verest toituda. Vampiir peab sööma keskmiselt korra nädalas, või siis korra kahe nädala jooksul, mis teeb nad eriti vastupidavaks. Siiski söövad mõned üpris tihti korra päevas või siis korra kahe päeva jooksul. Ega liig liiale liiga tee. Kuid looma või siis koguni kalaverest toituvad vampiirid on siiski üpris haruldased.
Kui vampiir ei saa pikka aega verd siis muutub ta nõrgemaks, silmad lähevad auku ning mustaks, kuid muud muutust ei ole eriti peale selle, et nad - sõltuvalt kui kaua nad ei ole seda verd saanud - ei suuda enam kõndida. Siiski ei sure nad nälja kätte ja võivad nii päris aasta sadu lihtsalt olla, kuni keegi neile verd annab ja eluvaimu sisse puhub.
Vampiirid ei vaja ka und, ning nad ei maga. Üldiselt nad siiski mingis puhke režiimis on, kuna päeval nad eriti ei liigu. Päike küll ei tapa neid, kuid paneb naha sügelema ning on ebameeldiv.
Kuid ei, vampiirid ei ole nii võitmatud ja haavamatud kui esmapilgul tundub. Nad ei saa siseneda majja, kui neid ei ole sinna sisse kutsutud ning õnnistatud vesi teeb neile haiget, kui see nende naha vastu satub paneb see selle justkui põlema ja ajab tossu välja. Siiski see ei tapa neid, vaid teeb haiget. Vampiiride haavad ja vigastused paranevad üpris kiirelt, ja vaid teise vampiiri hammustusest saavad nende kaunile nahale jääda armid, mida siiski on üpris keerukas näha teistele rassidele, kuna neil ei ole vampiiride teravat nägemist. Mõni vampiir on ennast koguni tatoveerida lasknud oma, või siis kellegi teise mürgiga, kuid need tattood ei ole värvikad ja eriti nähtavad on need siiski olemas.
Vampiiriks muutudes kaovad kõik haavad, armid, neetidele tehtud augud ja tattood mis inimesel elu jooksul olnud on.


Viimati muutis seda Admin (Esm Jan 09, 2012 3:44 pm). Kokku muudetud 11 korda
Hannah Flower
Hannah Flower
Admin
Admin

Female Postituste arv : 137
Points : 163
Reputation : 0
Join date : 08/01/2012

Character sheet
Hüüdnimed: Hanna, Ann.
Vanus: 19/197
Suhteseis: Vallaline.

https://vampire.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus Empty Re: Tutvustus

Postitamine by Hannah Flower Esm Jan 09, 2012 2:26 pm

Libahundid

Libahundiks ei saa läbi hammustuse, vaid libahundiks peab sündima. Siiski levib ka libahuntide hammustustest niiöelda haigus mis mõjub ainult inimestele ning põhineb siis sellel, et täiskuu ööl muutub inimene metsikuks inimese ja hundi vahepealseks koletiseks, kel pole mõistust. Sel hetkel pole neil ka mälu ja nad võivad vabalt mõne oma tuttava nahka pista.
Libahundid on üldiselt nii inimesena kui hundiks muundunult heas füüsilises vormis. Tavaliselt teevad nad ka lisaks hundina ringi jooksmisele muud trenni.
Libahundid on hundi kujul üüratu suured, mõne turja kõrgus võib küündida koguni kolme meetrini, kuigi tavapärane kasv jääb siiski alla kahe meetri turjakõrgus, mis on ka kolm korda suurem kui normaalne. Seepärast on neid võimalik ka tavalise hundiga segamini ajada ainult kaugelt, ja siis ei ole see ka eriti tõenäoline, kuna neil on võimsamad lõuad ja suurem ja võimsam rind, mis teeb neid ka kergelt hüäänide sarnaseks.
Libahundi kasukad on tavaliselt kas pruunikad, hallid, valged või mustad. Erkusid värve ei eksisteeri.
Libahuntidele on mürgine vampiiri mürk, mis nende organismi sattudes nad tappa võib. Üpris aeglaselt, kuid siiski tappa, kui seda välja ei imeta kuna mürk hakkab ohvrit vampiiriks muutma, kuid libahundid ei ole võimelised seda muutust üle elama.
Libahuntide välimusel ei ole eriti kindlaid jooni, nad võivad olla millised tahes.
Libahundid on inimestest tugevamad, kuid jäävad kergelt alla vampiiride jõule, on nad siiski nendele vereimejatele võrdsed vastased.
Libahundid söövad inimeste toitu, kuna need nad põhimõtteliselt ongi. Siiski armastavad nad süüa selliseid koguseid mis tavapärased inimesed oksele ajaks. Mõnel hundil kipub olema ka kalduvus toore liha poole.
Libahuntide keha temperatuur on ka kõrgem inimeste omast ning huntide haavad paranevad silmnähtavalt minutite või koguni sekunditega.
Libahundid vajavad inimkujul toitu sama palju kui inimesed, siiski on nad võimelised üle elama paar nädalat ilma toiduta ning seejuures välimuselt ega iseloomult kuidagi muutumata. Nad on ikkagi hundid ning need loomad jahivad toituks metsloomi nagu teada, ning neid ei ole igapäev kuskilt võtta.
Libahundid võivad elada igavesti, kui nad tihti oma hundi kuju võtavad, ning säilitada oma kaks keha muutumatult.


Viimati muutis seda Admin (Esm Jan 09, 2012 3:43 pm). Kokku muudetud 7 korda
Hannah Flower
Hannah Flower
Admin
Admin

Female Postituste arv : 137
Points : 163
Reputation : 0
Join date : 08/01/2012

Character sheet
Hüüdnimed: Hanna, Ann.
Vanus: 19/197
Suhteseis: Vallaline.

https://vampire.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus Empty Re: Tutvustus

Postitamine by Hannah Flower Esm Jan 09, 2012 2:27 pm

Inimesed

Siin pole midagi öelda. Te teate ilmselt ise ka väga hästi millised te olete Very Happy


Viimati muutis seda Admin (Esm Jan 09, 2012 3:45 pm). Kokku muudetud 1 kord
Hannah Flower
Hannah Flower
Admin
Admin

Female Postituste arv : 137
Points : 163
Reputation : 0
Join date : 08/01/2012

Character sheet
Hüüdnimed: Hanna, Ann.
Vanus: 19/197
Suhteseis: Vallaline.

https://vampire.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus Empty Re: Tutvustus

Postitamine by Hannah Flower Esm Jan 09, 2012 2:29 pm

Hübriidid

Hübriidid on vampiir-inimesed, libahunt-inimesed ja libahunt-vampiirid. Viimased on tõsiselt haruldased, kuna juhtub harva, et vampiirid ja libahundid koos elavad. Vampiirhundid on kõva ning külma nahaga mis paraneb haavade puhul üli kiiresti. Nende karva kasv on ka vahest parem, kui inimestel, kuid nad ei saa muunduda huntideks nagu nende emad. Ka vampiirhundid toituvad verest, kuid saavad hakkama ka inimtoidu peal. Samuti on nad surematud, ning nende nahka vigastab õnnistatud vesi. Ei saa nad ka kutsumata majja siseneda.
Ma loodan, et te kõik olete videviku saagat lugenud/vaadanud, sest sellised nagu Renesmee oli on inimvampiirid Very Happy
Libahunt-inimesed on lihtsalt inimesed kes muunduvad huntideks.
Hannah Flower
Hannah Flower
Admin
Admin

Female Postituste arv : 137
Points : 163
Reputation : 0
Join date : 08/01/2012

Character sheet
Hüüdnimed: Hanna, Ann.
Vanus: 19/197
Suhteseis: Vallaline.

https://vampire.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tutvustus Empty Re: Tutvustus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele